Dezinsekcija

Mājas /  Pakalpojumi /  Dezinsekcija

Dezinsekcija - pasākumu kopums kaitīgo posmkāju iznīcināšanai. Preventīvie pasākumi tiek veikti, lai radītu neciešamus apstākļus posmkāju dzīvībai un vairošanai, kā arī novērstu to iekļūšanu telpās un uzbrukumus cilvēkam.

Mēs piedāvājam:

  • Pārbaudi uz pedikulozi (utis, gnīdas).
  • Sanitāro apstrādi (apģērbi, veļa, gultas veļa un piederumi u.t.t.) infekcijas perēklī (utis, gnīdas, ērces - t.sk. arī kašķis).

Mēs piedāvājam dezinsekcijas pasākumus sekojošiem objektiem:

  1. Pārtikas uzņēmumi – pārtikas ražošanas ( mājražotāji, maizes ceptuves, gaļas, zivju un piena pārstrādes cehi, konditorejas cehi, augļu un dārzeņu pārstrādes cehi, graudu pārstrādes uzņēmumi), tirdzniecības (noliktavas, veikali, autoveikali, kioski, tirgus), sabiedriskās ēdināšanas (restorāni, kafejnīcas, ēdnīcas, picērijas, bistro, bāri u.c.) uzņēmumi.
  2. Ražošanas uzņēmumi – rūpnīcas, fabrikas, cehi un citas ražošanas telpas.
  3. Dažādi transporta uzņēmumi – autotransporta, dzelzceļa, ūdens transporta.
  4. Dzīvojamās ēkas, dzīvokļi, privātmājas, muzēji, biroju telpas un nedzīvojamās telpas.
  5. Bērnu iestādes, dažādas izglītības iestādes.
  6. Komunālās nozares un pakalpojumu ēkas - viesnīcas, dienesta viesnīcas, viesu mājas, pirtis, frizētavas, SPA saloni,sporta un atpūtas centri, poligona atkritumi, u.c.
  7. Medicīnas iestādes - poliklinikas, ambulances, rehabilitācijas centri, pansionāti, sociālās aprūpes centri, aptiekas, veselības centri, doktorāti.
  8. Ūdensapgādes uzņēmumi.

Būsim priecīgi sadarboties ar Jūsu uzņēmumu!